Anne Holthaus

69 races

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)A-finale [4]07:21,972e
THEThêtaSamuel López Knaapen104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[6]07:42,742e
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 2[4]07:42,381e
THEThêta 2Daan Zwerus105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 1[3]07:48,784e
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3A-finale [4]07:37,861e
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+B-finale [6]01:52,603e
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3voorwedstrijd 2[6]07:27,361e
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+voorwedstrijd 3[5]01:52,474e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaJerome Baart108: N 2-A-finale [6]07:04,103e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-A-finale [4]06:20,171e
THEThêtaJerome Baart108: N 2-voorwedstrijd 1[6]07:12,013e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:24,151e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-A-finale [1]06:26,725e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xA-finale [2]07:39,755e
THEThêtaGuido de Ruiter060: B 1xvoorwedstrijd 3[6]07:41,962e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:31,183e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xvoorwedstrijd 1[2]07:26,843e
THEThêtaJerome Baart004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:28,004e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-A-finale [3]07:10,372e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-A-finale [4]06:21,553e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-voorwedstrijd 3[5]07:08,131e
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xvoorwedstrijd 1[6]07:47,984e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:27,611e
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xB-finale [3]07:45,912e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-A-finale [1]06:29,936e
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xvoorwedstrijd 1[2]07:54,996e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-voorwedstrijd 2[2]06:25,843e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:04,275e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-C-finale [4]
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xA-finale [2]07:37,783e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xvoorwedstrijd 2[4]07:31,301e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-time-trial 03:10,458e
THEThêtaGuido de Ruiter070: B 1xvoorwedstrijd 3[3]08:11,383e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 2[1]07:17,113e
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+A-finale [4]06:13,543e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-A-finale [3]06:39,343e
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xvoorwedstrijd 3[4]07:56,883e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 2[3]06:34,291e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-voorwedstrijd 4[3]07:06,542e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArnout Hilhorst131: M 8+voorwedstrijd 1[5]06:23,464e
THEThêtaArnout Hilhorst046: M 8+voorwedstrijd 1[4]05:56,474e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-A-finale [1]07:13,613e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:16,843e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 1[2]06:31,644e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-A-finale [1]06:30,263e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-A-finale [6]07:21,776e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xvoorwedstrijd 1[2]07:41,344e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:17,202e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-voorwedstrijd 3[2]06:26,921e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-A-finale [6]07:42,922e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:37,591e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 2[6]06:40,714e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-B-finale [2]06:35,652e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-A-finale [1]07:15,724e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-voorwedstrijd 3[2]06:39,073e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:50,566e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 2[5]07:18,653e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+A-finale [2]
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1xD-finale [3]
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-A-finale [3]09:23,265e
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-A-finale [2]09:10,684e
THEThêtaJohann Slabber060: B 1xvoorwedstrijd 3[2]12:21,095e
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1xkwart-finale 1[7]09:29,176e
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 2[6]09:29,202e
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-voorwedstrijd 1[4]09:13,033e
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1xtime-trial 08:01,2721e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaJerome Baart030: N 2-A-finale [1]07:55,162e
THEThêtaJerome Baart030: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:31,573e