Jochem van der Ham

109 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSietse de Vilder304: HE 8+ NSKA-finale [5]05:48,263e
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+A-finale [6]06:50,531e
LAGLagaSietse de Vilder304: HE 8+ NSKvoorwedstrijd 2[6]06:02,241e
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+voorwedstrijd 1[6]07:27,191e
LAGLaga 2Wouter van der Meer004: HG 2-voorwedstrijd 3[4]07:13,943e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+A-finale [6]06:29,472e
LAGLaga 2Jochem van der Ham060: HE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:56,176e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Jochem van der Ham109: HB 1xA-finale [6]08:03,536e
LAGLaga 1Jochem van der Ham109: HB 1xtime-trial 06:53,386e
LAGLaga 2Jochem van der Ham003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:48,234e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xA-finale [3]08:23,645e
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:55,353e
LAGLaga 1Jochem van der Ham003: HG 1xB-finale [4]08:31,643e
LAGLaga 1Jochem van der Ham003: HG 1xvoorwedstrijd 1[7]07:50,465e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:40,293e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Lars Lipman209: HE 8+A-finale [1]06:10,433e
LAGLaga 3Sietse de Vilder204: HG 2-A-finale [2]07:25,722e
LAGLaga 3Sietse de Vilder204: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:30,791e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Sietse de Vilder020: HG 4+A-finale [2]07:37,773e
LAGLaga 2Sietse de Vilder020: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:54,181e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+A-finale [5]06:30,662e
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+time-trial 05:54,612e
LAGLaga 1 (P2)Sietse de Vilder057: MDev 4-A-finale [1]06:51,011e
LAGLaga 1 (P2)Sietse de Vilder057: MDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:55,001e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]05:43,564e
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:49,182e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-B-finale [5]06:23,573e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:21,793e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-C-finale [4]03:06,412e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-time-trial 03:05,817e
LAGLagaSietse de Vilder105: HG 4-A-finale 2[2]06:22,301e
LAGLagaSietse de Vilder105: HG 4-A-finale 1[2]

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+A-finale [7]06:18,304e
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-A-finale [4]06:36,251e
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-voorwedstrijd 2[2]06:40,031e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-A-finale [4]06:28,431e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:34,851e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+A-finale [4]06:19,808e
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-A-finale [3]06:52,206e
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+voorwedstrijd 1[4]06:14,621e
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:44,141e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-A-finale [6]07:03,072e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:52,331e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSietse de Vilder206: HGb 4-A-finale [2]06:43,475e
LAGLagaSietse de Vilder206: HGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:36,661e
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HDev 4-A-finale [5]06:43,873e
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:53,661e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder020: HG 4+A-finale [2]07:01,614e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Floris Doorn105: G 4+A-finale [3]06:48,784e
LAGLaga 1Floris Doorn105: G 4+voorwedstrijd 3[4]06:38,701e
LAGLagaFloris Doorn007: Dev 4-voorwedstrijd 2[2]06:50,604e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/SkadiFloris Doorn206: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:46,883e
LAGLaga/SkadiFloris Doorn106: G 4+B-finale [1]06:46,991e
LAGLaga/SkadiFloris Doorn106: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:42,403e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn105: G 4+A-finale [1]06:46,536e
LAGLagaFloris Doorn105: G 4+voorwedstrijd 2[5]06:39,162e
LAGLagaFloris Doorn206: G 4+A-finale [6]06:43,086e
LAGLagaFloris Doorn206: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:47,002e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Jens Keijser104: E 8+voorwedstrijd 1[6]06:22,996e
LAGLaga 1Fengwei An105: G 4-voorwedstrijd 1[7]06:42,794e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4-B-finale [3]06:35,836e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4-voorwedstrijd 1[8]06:42,624e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Floris Doorn251: G 4-voorwedstrijd 4[5]06:58,285e
LAGLaga 1Floris Doorn104: Dev 4-B-finale [2]06:41,355e
LAGLaga 1Floris Doorn104: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]06:37,514e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 4Max Wink106: O 4+A-finale [6]06:32,203e
LAGLagaMax Wink104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:11,644e
LAGLaga 4Max Wink106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:41,132e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [4]05:49,561e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]05:54,461e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+A-finale [4]06:04,114e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [5]05:55,752e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]05:56,031e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [1]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+halve-finale 1[3]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+time-trial 02:53,611e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn136: MFm 8+A-finale [1]06:00,931e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+A-finale [6]06:14,456e
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]05:59,071e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [2]06:04,374e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:06,481e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn112: B 8+A-finale [5]06:33,711e
LAGLagaFloris Doorn112: B 8+voorwedstrijd 1[5]06:27,401e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [6]06:21,142e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]06:11,292e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn252: Ej 8+time-trial 06:16,053e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge AchtA-finale [3]06:48,552e
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[3]00:00,001e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaTim Overgaauw111: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:03,184e
LAGLaga 1Tim Overgaauw006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:07,523e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+A-finale [3]03:06,452e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+halve-finale 2[2]03:02,881e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+kwart-finale 4[3]02:55,861e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+time-trial 02:56,102e
LAGLagaBart van Grondelle108: N 2-voorwedstrijd 3[1]08:09,974e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBart van Grondelle111: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:08,914e
LAGLaga 1Bart van Grondelle006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:06,436e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+A-finale [7]06:56,844e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:04,643e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw006: N 4+voorwedstrijd 1[2]07:33,455e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+A-finale [3]07:01,615e
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:18,222e
LAGLaga 2Dirk van Wijck008: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]06:26,715e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+B-finale [5]06:21,233e
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+halve-finale 1[7]06:14,544e
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+herkansing 2[3]06:41,642e
SKASkadi/LagaBen Havenaar041: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:58,805e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtA-finale [1]06:16,513e
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge Achtvoorwedstrijd 4[5]06:18,902e