Martijn Witteveen

895 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEvelien van Eeuwijk326: DE 2- NSKA-finale [8]08:02,936e
AEGAegirAnna Koopmans128: DE 8+voorwedstrijd 2[6]07:04,354e
AEGAegirJuliette van Beek132: DG 2xvoorwedstrijd 3[3]08:15,924e
AEGAegirEvelien van Eeuwijk326: DE 2- NSKvoorwedstrijd 1[5]08:33,933e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-A-finale [3]07:01,471e
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2xA-finale [5]07:21,702e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+A-finale [3]06:48,663e
AEGAegir 2Juliette van Beek022: DG 1xA-finale [3]08:15,477e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:11,082e
AEGAegir 1Julia Laninga022: DG 1xvoorwedstrijd 1[8]08:50,397e
AEGAegir 2Juliette van Beek022: DG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:26,902e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:59,132e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEline Cox129: DG 4-A-finale [4]06:58,701e
AEGAegirJulia Laninga133: DB 1xA-finale [3]08:26,581e
SKASkadi/AegirEline Cox128: DE 8+voorwedstrijd 2[4]06:39,134e
AEGAegirJulia Laninga133: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:28,963e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-A-finale [7]07:03,271e
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2xA-finale [6]07:31,093e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+A-finale [2]06:54,612e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]07:18,073e
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2xlotingsrace [4]07:48,794e
AEGAegir 2Juliette van Beek063: DE 1xvoorwedstrijd 2[7]08:21,135e
AEGAegir 1Julia Laninga063: DE 1xvoorwedstrijd 1[6]08:46,287e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:24,973e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEline Cox128: DE 8+A-finale [3]06:33,082e
AEGAegirDorien Peters135: DB 4+A-finale [3]07:57,695e
AEGAegir/HoopRoos Duijn138: LDG 2xA-finale [3]07:23,211e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-A-finale [4]06:49,561e
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2xA-finale [5]07:21,492e
LAGLaga/AegirIlse Kolkman020: DE 2xA-finale [6]07:14,205e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+A-finale [6]06:34,661e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-voorwedstrijd 1[1]07:11,361e
LAGLaga/AegirIlse Kolkman020: DE 2xvoorwedstrijd 2[3]07:14,353e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:47,002e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/SkadiVienna van Niersen128: DE 8+A-finale [5]07:35,131e
AEGAegirAnna Koopmans136: DB 8+A-finale [5]07:48,161e
AEGAegirDorien Peters135: DB 4+A-finale [3]08:26,522e
AEGAegirAnna Koopmans136: DB 8+voorwedstrijd 1[6]07:25,721e
AEGAegirJulia Laninga133: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]10:11,364e
AEGAegirEline Cox130: DGb 4-A-finale [4]08:06,871e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-A-finale [6]07:47,211e
AEGAegir 2Julia Laninga022: DG 1xB-finale [8]09:32,737e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+A-finale [6]06:56,734e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:07,572e
AEGAegir 2Julia Laninga022: DG 1xvoorwedstrijd 3[4]09:00,336e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+voorwedstrijd 1[8]07:00,652e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis029: DEj 8+A-finale [2]07:49,474e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-A-finale [4]07:14,931e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis029: DEj 8+time-trial 05:26,493e
AEGAegir 1Julia Laninga026: DDev 2xtime-trial 06:20,2111e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-time-trial 05:33,391e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis136: DB 8+A-finale [2]07:52,043e
AEGAegir 1Julia Laninga134: DB 2xA-finale [2]09:10,493e
AEGAegirRoos Duijn153: LDE 1xA-finale [4]08:57,761e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis136: DB 8+time-trial 05:33,553e
AEGAegir 1Julia Laninga134: DB 2xvoorwedstrijd 2[4]08:29,151e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirIlse Kolkman012: DSB 1xB-finale [6]08:30,232e
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1xA-finale [4]08:35,983e
AEGAegirRoos Duijn014: LDSB 1xB-finale [2]08:57,293e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis220: DB 8+A-finale [3]07:18,322e
AEGAegirEline Cox224: DG 4-A-finale [3]07:36,862e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis220: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:25,811e
AEGAegirEline Cox224: DG 4-voorwedstrijd 1[4]07:39,821e
AEGAegirEline Cox114: DDev 4-A-finale [6]07:56,815e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis112: DEj 8+A-finale [3]07:31,163e
AEGAegirIlse Kolkman012: DSB 1xhalve-finale 1[6]09:13,166e
AEGAegirRoos Duijn014: LDSB 1xhalve-finale 2[1]09:10,014e
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1xhalve-finale 1[4]08:44,892e
AEGAegirEline Cox114: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:47,832e
AEGAegir 1Julia Laninga113: DDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:56,313e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis112: DEj 8+voorwedstrijd 3[2]07:12,591e
AEGAegirRoos Duijn014: LDSB 1xkwart-finale 4[5]08:55,323e
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1xkwart-finale 4[3]08:43,791e
AEGAegirIlse Kolkman012: DSB 1xkwart-finale 3[2]08:11,953e
AEGAegirIlse Kolkman012: DSB 1xtime-trial 07:52,8414e
AEGAegirRoos Duijn014: LDSB 1xtime-trial 08:09,5212e
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1xtime-trial 07:59,675e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans005: DB 8+A-finale [2]07:40,772e
AEGAegirFriederike Konik025: DG 4+A-finale [6]09:36,556e
AEGAegirEline Cox002: Dames Viervoorwedstrijd 1[3]08:17,304e
AEGAegirAnna Koopmans005: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:19,921e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirIsa van Galen701: 4+ D1A-finale [1]09:27,914e
AEGAegirIsa van Galen701: 4+ D1voorwedstrijd 1[1]09:31,923e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/Aegir (NSK)Minke Holleboom128: DE 8+A-finale [5]07:22,243e
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]06:16,392e
AEGAegirBastian Bergsma108: HG 2xA-finale [7]07:52,004e
AEGAegirLaura Wilden131: DG 4+A-finale [3]08:35,631e
AEGAegirCarlijn Wilms130: DGb 4-A-finale [7]08:27,792e
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xA-finale [8]08:58,275e
ARGArgo/AegirRianne Kieskamp128: DE 8+voorwedstrijd 2[8]08:04,905e
EUREuros/Aegir (NSK)Minke Holleboom128: DE 8+voorwedstrijd 1[5]07:27,711e
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[3]06:22,671e
AEGAegirCarlijn Wilms130: DGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:30,012e
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:52,116e
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:48,632e
AEGAegir/SkøllAshley Rijst025: DG 4xA-finale [6]07:16,161e
AEGAegirCarlijn Wilms029: DEj 8+A-finale [3]07:13,744e
AEGAegirRianne Kieskamp028: DEj 4+A-finale [7]07:59,542e
AEGAegirCarlijn Wilms029: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]00:00,002e
AEGAegirRianne Kieskamp028: DEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:50,383e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis050: DTal 8+voorwedstrijd 1[2]07:41,114e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+A-finale [5]06:30,662e
AEGAegirCarlijn Wilms156: WFm 8+A-finale [5]07:25,272e
AEGAegirRianne Kieskamp153: WFm 4+A-finale [6]08:42,761e
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+time-trial 05:54,612e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-A-finale [3]07:02,423e
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xA-finale [6]07:57,245e
AEGAegir (P2)Dorien Peters053: WDev 2xA-finale [1]08:29,431e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:55,911e
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:36,593e
AEGAegir (P2)Dorien Peters053: WDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:06,641e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir-combiMiriam Visser128: DE 8+A-finale [4]06:13,742e
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]05:43,564e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [4]06:48,191e
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xA-finale [5]07:20,493e
AEGAegir/NjordLony Brian128: DE 8+voorwedstrijd 2[3]06:48,224e
AEGAegir-combiMiriam Visser128: DE 8+voorwedstrijd 2[5]06:14,361e
AEGAegirGeeske Grit128: DE 8+voorwedstrijd 1[6]06:39,484e
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:49,182e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:00,601e
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:29,662e
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:25,124e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xA-finale [2]07:26,645e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [4]06:15,411e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xA-finale [6]06:58,104e
AEGAegir (p2)Geeske Grit029: DEj 8+A-finale [4]06:42,124e
AEGAegir/Nereus/RICMiriam Visser021: DE 4-A-finale [4]06:42,142e
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+A-finale [3]07:39,232e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:25,272e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:19,131e
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:06,465e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[5]06:55,652e
AEGAegir (p2)Geeske Grit029: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:48,291e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+A-finale [3]03:19,982e
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+A-finale [2]03:47,441e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xA-finale [2]03:37,101e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-A-finale [3]03:01,511e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xC-finale [3]03:22,211e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+halve-finale 2[3]03:13,151e
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+halve-finale 1[2]03:41,071e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xhalve-finale 1[2]03:39,011e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-halve-finale 1[3]03:02,121e
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xtime-trial 05:51,1613e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+time-trial 03:15,433e
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+time-trial 03:41,281e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xtime-trial 03:34,671e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xtime-trial 03:21,676e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-time-trial 03:02,721e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [4]06:58,553e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:18,122e
AEGAegirRuben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:10,794e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [3]07:14,473e
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xA-finale [6]07:44,622e
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+A-finale [5]06:48,921e
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]06:54,221e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [6]06:29,412e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xA-finale [4]07:44,151e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+A-finale [3]06:58,513e
AEGAegirLony Brian028: DEj 4+A-finale [1]07:53,012e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:34,591e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:43,481e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,805e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:02,062e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Dorien Peters134: DB 2xA-finale [4]08:27,963e
AEGAegirGeeske Grit136: DB 8+A-finale [4]07:14,611e
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xA-finale [8]07:40,201e
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xA-finale [2]08:19,803e
AEGAegirRianne Kieskamp131: DG 4+A-finale [5]07:55,222e
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xB-finale [3]07:55,303e
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-A-finale [2]06:38,171e
AEGAegirGeeske Grit136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:17,711e
AEGAegirDorien Peters132: DG 2xvoorwedstrijd 2[2]08:04,024e
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:22,302e
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[1]06:45,522e
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:58,532e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [5]07:00,921e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xA-finale [5]08:26,043e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2xA-finale [1]07:55,978e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xA-finale [8]08:31,642e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+A-finale [5]07:19,182e
AEGAegirRianne Kieskamp028: DEj 4+A-finale [3]08:19,321e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:51,961e
AEGAegirDorien Peters026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[1]08:03,952e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:31,594e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:33,291e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:18,871e
AEGAegirRianne Kieskamp028: DEj 4+voorwedstrijd 2[6]08:23,872e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRianne Kieskamp219: DB 4+A-finale [5]07:42,311e
AEGAegirIlse Kolkman218: DB 1xA-finale [6]07:59,741e
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2-C-finale [2]06:48,801e
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1xB-finale [6]08:02,794e
AEGAegir (SB)Ilse Kolkman011: DE 1xC-finale [3]08:22,476e
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1xC-finale [6]08:09,044e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xB-finale [2]08:02,881e
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+A-finale [5]07:15,716e
AEGAegirGeeske Grit220: DB 8+A-finale [2]07:01,372e
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-A-finale [1]06:41,103e
AEGAegir 1Juliette van Beek222: DG 2xvoorwedstrijd 3[3]07:43,473e
AEGAegirIlse Kolkman218: DB 1xvoorwedstrijd 1[1]08:34,451e
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:15,293e
AEGAegirGeeske Grit220: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:08,401e
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:37,851e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4-A-finale [4]06:58,736e
AEGAegirRianne Kieskamp111: DEj 4+A-finale [5]08:28,144e
AEGAegirDorien Peters113: DDev 2xA-finale [2]08:11,964e
AEGAegirGeeske Grit112: DEj 8+A-finale [6]07:26,791e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+A-finale [2]07:33,595e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xhalve-finale 2[1]08:49,104e
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1xhalve-finale 1[6]08:43,396e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:47,681e
AEGAegirRianne Kieskamp111: DEj 4+voorwedstrijd 2[5]08:32,262e
AEGAegirDorien Peters113: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:23,832e
AEGAegirGeeske Grit112: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:32,362e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:33,252e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xkwart-finale 3[3]09:04,813e
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2-herkansing 2[5]07:35,894e
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1xkwart-finale 4[1]08:33,695e
AEGAegir (SB)Ilse Kolkman011: DE 1xkwart-finale 1[1]08:21,024e
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1xkwart-finale 1[2]08:13,623e
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2-time-trial 06:26,5513e
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1xtime-trial 07:38,1721e
AEGAegir (SB)Ilse Kolkman011: DE 1xtime-trial 07:29,6417e
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1xtime-trial 07:19,779e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xtime-trial 07:34,1811e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRianne Kieskamp042: Jonge Dames VierA-finale [3]08:12,094e
AEGAegirBen Bakker001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]06:56,684e
AEGAegirGeeske Grit005: Dames Achtvoorwedstrijd 2[5]07:18,255e
AEGAegirRianne Kieskamp042: Jonge Dames Viervoorwedstrijd 1[2]08:11,761e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/AegirJulia Laninga102: DEj 8+B-finale [6]07:49,334e
THEThêta/AegirJulia Laninga102: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:42,204e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Medien van der Laan124: DG 2xA-finale [2]07:34,005e
AEGAegir 1Dionne Kliffen124: DG 2xA-finale [5]07:29,703e
AEGAegirLony Brian126: DB 4+A-finale [1]07:54,276e
AEGAegirWietse van Blitterswijk110: LE 2-A-finale [3]07:00,613e
AEGAegirMarleen Schumacher122: DG 4-A-finale [4]06:56,012e
AEGAegir 2Medien van der Laan124: DG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:37,422e
AEGAegir 1Dionne Kliffen124: DG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:41,372e
AEGAegirLony Brian126: DB 4+voorwedstrijd 1[2]07:54,233e
AEGAegirWietse van Blitterswijk110: LE 2-voorwedstrijd 1[2]07:35,771e
AEGAegir/TritonThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 4[3]06:39,244e
AEGAegirMarleen Schumacher122: DG 4-voorwedstrijd 2[1]07:04,851e
AEGAegirMenno van Blitterswijk002: E 4-A-finale [3]06:50,045e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-A-finale [5]07:57,235e
AEGAegirMarleen Schumacher018: DE 4-A-finale [2]07:10,882e
AEGAegir/NjordDonna Christen018: DE 4-A-finale [5]06:57,231e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:16,751e
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xvoorwedstrijd 3[1]08:30,472e
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+voorwedstrijd 1[4]08:00,544e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+A-finale [2]06:21,944e
AEGAegirWietse van Blitterswijk106: LM 2-A-finale [1]07:00,343e
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+voorwedstrijd 1[1]06:23,892e
AEGAegirLony Brian048: WFm 4+A-finale [2]07:19,622e
AEGAegirWietse van Blitterswijk027: LM 2-A-finale [2]06:53,463e
AEGAegirMarleen Schumacher017: BW 4-A-finale [6]07:02,024e
AEGAegirMarleen Schumacher017: BW 4-voorwedstrijd 1[4]07:03,823e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-A-finale [3]07:45,252e
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xA-finale [1]08:23,342e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+A-finale [1]06:39,293e
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+C-finale [2]03:48,344e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-voorwedstrijd 2[4]08:02,201e
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xvoorwedstrijd 4[2]08:26,221e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:41,692e
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+time-trial 03:44,386e
AEGAegirJolien Wilbrink026: LDDev 2xtime-trial 03:47,8413e
AEGAegirJosephine Grevers121: DE 2-A-finale [1]07:46,832e
AEGAegirLony Brian129: DB 4+A-finale [3]07:49,984e
AEGAegirJolien Wilbrink133: LDG 2xB-finale [2]07:47,084e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+A-finale [3]06:35,973e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+B-finale [4]06:54,264e
AEGAegirDionne Kliffen127: DG 2xA-finale [4]07:33,392e
AEGAegirLony Brian129: DB 4+voorwedstrijd 1[4]07:40,011e
AEGAegirJolien Wilbrink133: LDG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:54,522e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 2[1]06:50,163e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:35,031e
AEGAegirDionne Kliffen127: DG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:51,852e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Sandor116: LB 1xA-finale [2]07:32,845e
AEGAegirLony Brian126: DB 4+A-finale [3]07:29,722e
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+A-finale [5]06:38,653e
AEGAegirWietse van Blitterswijk110: LE 2-A-finale [6]06:50,941e
AEGAegirLaura Baas129: LDG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:23,184e
AEGAegirBas Sandor116: LB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:11,423e
AEGAegirIlse Kolkman119: DE 2-voorwedstrijd 1[3]07:15,604e
AEGAegirLony Brian126: DB 4+voorwedstrijd 1[4]07:39,922e
AEGAegirDionne Kliffen146: LDE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:15,844e
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:38,491e
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:37,563e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-A-finale [4]07:38,533e
AEGAegirWietse van Blitterswijk012: LG 2-A-finale [6]06:53,311e
AEGAegirLaura Baas047: LDE 2xA-finale [5]08:03,693e
AEGAegirNino Papa011: LB 2xA-finale [5]07:02,631e
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xA-finale [5]08:14,046e
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+A-finale [2]07:36,163e
AEGAegirThimo van Kessel206: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,153e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:43,364e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-voorwedstrijd 1[5]07:56,151e
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:38,622e
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+voorwedstrijd 2[6]08:00,912e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirNino Papa117: LG 2xA-finale [7]07:20,325e
AEGAegir 2Bas Sandor118: LB 1xB-finale [4]08:03,674e
AEGAegirLony Brian129: DB 4+A-finale [4]07:57,433e
AEGAegirDionne Kliffen132: LDE 4xA-finale [4]07:16,002e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+A-finale [4]06:45,831e
AEGAegir 2Bas Sandor118: LB 1xvoorwedstrijd 3[3]07:37,253e
AEGAegirLony Brian129: DB 4+voorwedstrijd 2[7]07:42,611e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:49,801e
AEGAegirWietse van Blitterswijk012: LG 2-A-finale [3]07:04,751e
AEGAegirLaura Baas026: LDDev 2xB-finale [8]08:03,805e
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2xA-finale [3]07:40,115e
AEGAegirNino Papa011: LB 2xA-finale [5]07:17,593e
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xA-finale [8]08:23,835e
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+A-finale [8]07:51,985e
AEGAegir 2Bas Sandor009: LG 1xvoorwedstrijd 3[8]07:47,335e
AEGAegirLaura Baas026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:56,084e
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2xvoorwedstrijd 1[7]07:37,303e
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:21,523e
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:43,683e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Bas Sandor116: LB 1xB-finale [5]08:35,062e
AEGAegir 1Lony Brian126: DB 4+A-finale [6]08:29,483e
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+A-finale [3]08:04,772e
AEGAegirJolien Wilbrink146: LDE 1xA-finale [7]09:45,174e
AEGAegirFloor Stam122: DG 4-A-finale [3]07:39,331e
AEGAegirNino Papa115: LG 2xvoorwedstrijd 1[6]08:04,993e
AEGAegirDionne Kliffen129: LDG 2xvoorwedstrijd 1[5]08:44,404e
AEGAegir 2Bas Sandor116: LB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:32,313e
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+voorwedstrijd 2[7]08:35,631e
AEGAegir 1Lony Brian126: DB 4+voorwedstrijd 1[4]08:39,982e
AEGAegirFloor Stam122: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:59,881e
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-voorwedstrijd 2[5]07:27,615e
AEGAegirFloor Stam018: DE 4-A-finale [4]09:02,413e
AEGAegirFloor Stam020: DG 2-A-finale [4]09:03,562e
AEGAegir/GyasNils Meijer002: E 4-A-finale [3]07:13,963e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4-A-finale [3]08:01,696e
AEGAegirWietse van Blitterswijk012: LG 2-A-finale [4]08:32,532e
AEGAegirDionne Kliffen026: LDDev 2xB-finale [6]09:28,855e
AEGAegirJuliette van Beek021: DDev 2xA-finale [4]09:05,593e
AEGAegirNino Papa011: LB 2xA-finale [6]08:46,062e
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+A-finale [5]09:01,572e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]07:28,672e
AEGAegir 2Bas Sandor009: LG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:54,955e
AEGAegirWietse van Blitterswijk012: LG 2-voorwedstrijd 2[3]08:10,782e
AEGAegirDionne Kliffen026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:53,153e
AEGAegirJuliette van Beek021: DDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:34,272e
AEGAegirJolien Wilbrink025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[5]09:43,144e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWietse van Blitterswijk213: LG 2-A-finale [5]07:07,661e
AEGAegir 2Bas Sandor244: LB 1xA-finale [2]07:49,626e
AEGAegir 2Ilse Kolkman246: DB 1xA-finale [2]08:15,103e
AEGAegirJuliette van Beek220: DG 2xA-finale [3]07:34,733e
AEGAegirLony Brian224: DB 4+A-finale [6]07:50,932e
AEGAegirWietse van Blitterswijk005: LE 2-A-finale [5]07:09,292e
AEGAegir (SB)Jolien Wilbrink013: LDE 1xC-finale [2]08:38,554e
AEGAegir 2Bas Sandor244: LB 1xvoorwedstrijd 2[5]07:37,613e
AEGAegir 4Marleen Schumacher246: DB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:39,843e
AEGAegir 1Floor Stam246: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:28,472e
AEGAegir 3Josephine Grevers246: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:21,573e
AEGAegir 2Ilse Kolkman246: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:16,992e
AEGAegirJuliette van Beek220: DG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:46,482e
AEGAegirLony Brian224: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:53,751e
AEGAegirJente Damm242: B 1xvoorwedstrijd 3[6]08:12,506e
AEGAegirDionne Kliffen225: LDG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:48,823e
AEGAegirWessel Hesselink251: G 4-voorwedstrijd 4[4]06:37,533e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4-B-finale [6]06:37,944e
AEGAegirLony Brian121: DEj 4+A-finale [6]07:56,863e
AEGAegirJuliette van Beek119: DDev 2xA-finale [2]07:46,422e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:41,183e
AEGAegirDionne Kliffen124: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:57,035e
AEGAegirJuliette van Beek119: DDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:42,232e
AEGAegir (SB)Jolien Wilbrink013: LDE 1xherkansing 2[1]08:58,716e
AEGAegirWietse van Blitterswijk005: LE 2-time-trial 06:44,722e
AEGAegir (SB)Bas Sandor007: LE 1xtime-trial 07:20,4531e
AEGAegir (SB)Jolien Wilbrink013: LDE 1xtime-trial 08:23,3517e
AEGAegir 2 (SB)Marleen Schumacher011: DE 1xtime-trial 08:11,6831e
AEGAegir 4 (SB)Josephine Grevers011: DE 1xtime-trial 08:02,0030e
AEGAegir 1 (SB)Ilse Kolkman011: DE 1xtime-trial 07:56,3829e
AEGAegirFloor Stam011: DE 1xtime-trial 07:52,0526e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam002: Dames VierA-finale [1]07:17,923e
AEGAegirJuliette van Beek032: DG 2xA-finale [5]08:07,281e
AEGAegirLony Brian042: Jonge Dames VierA-finale [1]08:13,165e
AEGAegirBas Sandor026: LG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:11,444e
AEGAegirLony Brian042: Jonge Dames Viervoorwedstrijd 2[6]08:06,603e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirCarlijn Claassen011: DErv C4+voorwedstrijd 3[5]02:07,013e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam125: DSA 2-A-finale [3]07:33,511e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+A-finale [5]06:41,412e
AEGAegirReint Beuling117: LO 4-A-finale [4]06:22,932e
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-A-finale [4]06:56,901e
AEGAegirFloor Stam125: DSA 2-voorwedstrijd 2[2]07:32,851e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]06:44,442e
AEGAegirJoosje Heimovaara134: DN 1xvoorwedstrijd 3[2]08:25,115e
AEGAegirNathalia Drent131: DN 2-voorwedstrijd 1[6]08:21,056e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [4]06:24,602e
AEGAegir 2Joosje Heimovaara062: DB 1xA-finale [5]08:22,515e
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+A-finale [1]06:57,026e
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4-A-finale [4]06:55,675e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:35,071e
AEGAegir 2Joosje Heimovaara062: DB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:21,392e
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:46,543e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesia/AegirArdi Isadi116: LSA 8+A-finale [1]05:49,862e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+A-finale [2]06:39,713e
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-A-finale [4]07:11,505e
AEGAegirReint Beuling117: LO 4-A-finale [3]06:16,042e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]06:46,622e
AEGAegirNathalia Drent131: DN 2-voorwedstrijd 2[4]08:28,494e
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-voorwedstrijd 2[3]07:03,401e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [5]06:18,442e
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+A-finale [4]06:38,422e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-A-finale [5]06:51,231e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:23,211e
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:42,961e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:54,591e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+A-finale [4]
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [3]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-A-finale [3]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+halve-finale 1[2]
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-halve-finale 2[2]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-halve-finale 2[3]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+time-trial 03:20,034e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-time-trial 03:07,833e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-time-trial 03:26,833e
AEGAegir 1Floor Stam125: DSA 2-A-finale [4]07:50,311e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+A-finale [1]07:00,013e
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4-A-finale [2]07:02,351e
AEGAegirReint Beuling105: O 4-A-finale [1]06:34,864e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+voorwedstrijd 3[2]06:50,031e
AEGAegirNathalia Drent132: DN 2-voorwedstrijd 1[3]08:41,484e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/SkadiMarleen Schumacher134: WFm 8+A-finale [3]07:19,926e
AEGAegirReint Beuling049: LMDev 4-A-finale [1]06:44,391e
AEGAegirFloor Stam045: W 8+A-finale [6]06:57,635e
GYAGyas/AegirJoosje Heimovaara026: W 2-A-finale [4]08:23,576e
AEGAegirFloor Stam026: W 2-A-finale [3]07:56,573e
AEGAegirReint Beuling018: BLM 4-A-finale [5]07:07,325e
AEGAegirLotje Mulder008: BW 2-A-finale [1]08:30,794e
GYAGyas/AegirJoosje Heimovaara026: W 2-voorwedstrijd 2[3]07:49,752e
AEGAegirFloor Stam026: W 2-voorwedstrijd 1[1]07:30,942e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonWessel Dam116: LSA 8+A-finale [4]
AEGAegir 1Lotje Mulder125: DSA 2-A-finale [5]07:48,815e
AEGAegir 2Floor Stam125: DSA 2-A-finale [2]07:40,332e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+A-finale [3]06:53,282e
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-A-finale [5]06:20,661e
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-A-finale [1]06:55,453e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+voorwedstrijd 1[6]06:46,192e
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-voorwedstrijd 1[4]06:27,431e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [2]06:19,382e
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+A-finale [2]06:49,314e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-A-finale [2]06:57,791e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:29,981e
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:56,751e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:05,151e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+A-finale [2]07:36,323e
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-A-finale [4]06:48,611e
AEGAegirEgbert Offens105: O 4-A-finale [3]07:25,606e
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]07:09,412e
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-voorwedstrijd 2[4]06:41,791e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [3]06:37,812e
AEGAegirFloor Stam020: DO 2-A-finale [4]07:42,061e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xA-finale [2]07:20,805e
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+A-finale [5]06:54,655e
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-A-finale [5]07:04,203e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:35,731e
AEGAegirFloor Stam020: DO 2-voorwedstrijd 2[4]07:53,241e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xvoorwedstrijd 1[5]07:24,782e
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+voorwedstrijd 3[7]06:57,462e
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:13,441e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4-halve-finale 1[3]
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2-A-finale [8]08:09,464e
AEGAegirMenno van Blitterswijk201: SA 1xA-finale [7]07:44,366e
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2-halve-finale 2[5]08:37,523e
AEGAegirMenno van Blitterswijk201: SA 1xhalve-finale 1[7]07:54,213e
AEGAegirMenno van Blitterswijk201: SA 1xkwart-finale 1[3]09:11,833e
AEGAegirWietse van Blitterswijk253: LDev 4-time-trial 06:53,354e
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4-time-trial 06:56,677e
AEGAegirLotje Mulder255: DDev 4-time-trial 07:20,641e
AEGAegirMarleen Schumacher256: DEj 8+time-trial 07:02,052e
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2-time-trial 08:05,823e
AEGAegirMenno van Blitterswijk201: SA 1xtime-trial 07:39,209e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtA-finale [5]07:40,663e
AEGAegirWietse van Blitterswijk018: LSA 4-A-finale [1]07:28,962e
AEGAegirMedien van der Laan035: DN 1xA-finale [5]09:07,041e
AEGAegirReint Beuling030: N 2-A-finale [2]07:51,241e
AEGAegirReint Beuling030: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:30,762e
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[1]06:52,942e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+A-finale [6]06:53,513e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+A-finale [5]06:07,251e
AEGAegirLotje Mulder129: DO 4-A-finale [3]07:03,653e
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:12,003e
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xvoorwedstrijd 3[5]07:55,994e
GYAGyas 2Geert Hemminga060: B 1xA-finale [6]07:13,261e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xA-finale [5]07:03,623e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+A-finale [2]06:12,466e
AEGAegirLotje Mulder018: DSA 4-A-finale [4]06:59,033e
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+A-finale [3]07:35,655e
GYAGyas 2Geert Hemminga060: B 1xvoorwedstrijd 1[5]07:20,563e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xvoorwedstrijd 1[7]07:05,642e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:14,152e
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+voorwedstrijd 3[6]07:42,621e
AEGAegir/SaurusMicky Karsten022: DN 4+voorwedstrijd 2[7]08:20,364e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Sandor134: LMFm 8+A-finale [1]06:15,262e
AEGAegirLotje Mulder112: W 4-A-finale [2]06:57,392e
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1xB-finale [1]07:20,824e
AEGAegirMenno van Blitterswijk120: M 1xB-finale [3]07:08,872e
AEGAegirMenno van Blitterswijk120: M 1xherkansing 2[4]07:38,403e
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1xherkansing 1[1]07:52,825e
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1xvoorwedstrijd 2[2]07:47,646e
AEGAegirMenno van Blitterswijk120: M 1xvoorwedstrijd 2[5]07:31,694e
AEGAegirLotje Mulder033: W 4-voorwedstrijd 2[3]07:38,443e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+A-finale [2]03:10,301e
AEGAegirMenno van Blitterswijk074: SA 4+A-finale [3]07:04,033e
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xA-finale [4]08:17,523e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xA-finale [4]07:53,262e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+halve-finale 1[2]03:10,031e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+kwart-finale 3[3]03:00,611e
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:26,491e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+time-trial 03:01,765e
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+time-trial 03:24,3311e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+A-finale [3]06:30,374e
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+B-finale [1]07:12,251e
AEGAegir 1Lotje Mulder129: DO 4-A-finale [3]07:21,491e
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xB-finale [4]07:47,183e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+voorwedstrijd 2[4]06:26,181e
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+voorwedstrijd 3[4]07:19,603e
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xvoorwedstrijd 4[2]08:00,742e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+A-finale [1]07:19,556e
AEGAegirLotje Mulder130: DO 4-A-finale [4]06:58,132e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+A-finale [5]06:15,025e
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+voorwedstrijd 2[6]06:59,653e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+voorwedstrijd 1[5]06:21,652e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+B-finale [5]06:08,021e
GYAGyasGeert Hemminga040: B 1xA-finale [3]07:33,754e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xA-finale [2]07:13,194e
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-A-finale [5]06:54,562e
GYAGyasGeert Hemminga040: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:23,651e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:11,063e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:12,112e
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:05,082e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+A-finale [6]07:23,336e
AEGAegirMarieke van Gaalen135: DN 1xB-finale [4]08:35,922e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+A-finale [7]06:22,395e
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:03,842e
AEGAegirMarieke van Gaalen135: DN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:38,024e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+voorwedstrijd 1[5]06:21,733e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+A-finale [6]07:03,385e
AEGAegirJoylene Siland020: DO 2-A-finale [2]08:47,493e
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+A-finale [3]07:54,476e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:14,902e
AEGAegirJoylene Siland020: DO 2-voorwedstrijd 2[5]09:19,843e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:38,264e
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:30,812e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xB-finale [4]07:35,811e
AEGAegirMarieke van Gaalen135: DN 1xB-finale [3]08:46,042e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+A-finale [6]06:18,216e
AEGAegirCaroline Vellinga137: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:18,225e
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xvoorwedstrijd 2[4]07:48,043e
AEGAegirMarieke van Gaalen135: DN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:52,625e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+voorwedstrijd 2[6]06:27,152e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+B-finale [5]06:38,692e
AEGAegirJoylene Siland020: DO 2-A-finale [7]08:09,366e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xA-finale [5]07:29,601e
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+B-finale [3]07:24,605e
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xA-finale [4]07:49,774e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:23,424e
AEGAegirJoylene Siland020: DO 2-voorwedstrijd 2[4]08:06,083e
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:23,464e
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:46,601e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+A-finale [2]06:27,886e
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+B-finale [3]07:10,453e
AEGAegirFloor Stam217: DB 1xA-finale [7]08:44,626e
AEGAegirMarieke van Gaalen215: DO 2-voorwedstrijd 2[5]07:56,794e
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+halve-finale 1[7]06:25,003e
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+halve-finale 2[5]07:20,766e
AEGAegirFloor Stam217: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:38,312e
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+herkansing 2[6]07:41,791e
AEGAegirMarieke van Gaalen025: DSA 2-herkansing 2[7]08:57,894e
GYAGyasGeert Hemminga001: SA 1xherkansing 4[3]08:23,415e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xherkansing 4[4]07:53,843e
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:57,122e
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:36,824e
AEGAegirMarieke van Gaalen025: DSA 2-voorwedstrijd 1[3]08:18,575e
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: SA 1xvoorwedstrijd 2[7]08:08,395e
GYAGyasGeert Hemminga001: SA 1xvoorwedstrijd 1[7]08:16,616e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]06:47,695e
AEGAegirBas Sandor003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[1]06:33,373e
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga004: Dames Achtvoorwedstrijd 1[1]07:15,493e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirLara Kranendonk129: DSA 8+A-finale [2]07:11,236e
AEGAegirWiebe Dam116: LSA 8+voorwedstrijd 1[4]06:20,464e
AEGAegirLara Kranendonk129: DSA 8+voorwedstrijd 1[4]07:05,443e
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+B-finale [4]06:13,002e
AEGAegirLara Kranendonk021: DEj 8+B-finale [6]07:06,423e
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:11,664e
AEGAegirLara Kranendonk021: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]07:08,355e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/HunzeWiebe Dam116: LSA 8+A-finale [4]06:23,784e
AEGAegir 2Rutger Bianchi116: LSA 8+A-finale [3]06:15,011e
AEGAegirRutger Bianchi117: LO 4-A-finale [3]06:21,831e
AEGAegir/HunzeFloor Stam129: DSA 8+A-finale [5]06:55,483e
AEGAegir 1Lara Kranendonk130: DO 4-A-finale [3]07:40,884e
AEGAegirAnne van der Weg136: DB 4+voorwedstrijd 2[3]08:13,116e
AEGAegir 3Marnix Reijgersberg010: LO 2-A-finale [1]07:06,332e
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+A-finale [5]06:21,395e
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:21,142e
AEGAegir 3Marnix Reijgersberg010: LO 2-voorwedstrijd 1[3]07:17,602e
AEGAegirAnne van der Weg019: DN 4+voorwedstrijd 2[2]08:03,105e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnne van der Weg137: DB 4+B-finale [3]08:14,145e
AEGAegirWiebe Dam125: LB 8+A-finale [5]06:17,651e
GYAGyasJorrit Kortink123: LB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:56,503e
AEGAegirAnne van der Weg137: DB 4+voorwedstrijd 2[4]07:52,005e
AEGAegirWiebe Dam125: LB 8+voorwedstrijd 1[4]06:20,301e
AEGAegir/Proteus/TritonRoel Diekerhof002: SA 4-A-finale [5]06:16,163e
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:17,283e
GYAGyasJorrit Kortink011: LN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:40,294e
AEGAegir/Proteus/TritonRoel Diekerhof002: SA 4-voorwedstrijd 2[3]06:48,261e
AEGAegir/GyasLara Kranendonk019: DN 4+voorwedstrijd 3[7]08:26,434e
AEGAegirAnne van der Weg019: DN 4+voorwedstrijd 1[5]08:47,354e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWiebe Dam124: LB 8+A-finale [5]06:11,122e
AEGAegirWiebe Dam124: LB 8+voorwedstrijd 2[7]06:18,691e
GYAGyasJorrit Kortink061: LB 1xA-finale [3]07:59,356e
AEGAegirWiebe Dam014: LEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:16,363e
GYAGyasJorrit Kortink061: LB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:51,862e
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk019: DN 4+voorwedstrijd 2[6]08:05,094e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRutger Bianchi010: LO 2-A-finale [2]07:21,631e
AEGAegirRutger Bianchi010: LO 2-voorwedstrijd 2[1]07:26,261e
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk021: DEj 8+time-trial 03:29,5211e
AEGAegirDaan Peeters182: LO 1xA-finale [1]07:22,232e
AEGAegirLara Kranendonk136: DB 4+A-finale [3]07:39,041e
AEGAegirDaan Peeters182: LO 1xvoorwedstrijd 1[4]07:24,892e
AEGAegirLara Kranendonk136: DB 4+voorwedstrijd 1[2]07:37,831e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Proteus/TritonRoel Diekerhof002: SA 4-A-finale [3]06:46,753e
AEGAegir/Proteus/TritonRoel Diekerhof002: SA 4-voorwedstrijd 1[6]06:59,672e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWiebe Dam102: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:58,362e
GYAGyas/AegirDaan Peeters206: LSA 2-halve-finale 2[2]07:25,874e
AEGAegir/GyasLara Kranendonk103: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:12,925e
AEGAegirRutger Bianchi206: LSA 2-herkansing [5]08:39,731e
AEGAegirWiebe Dam002: LEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:18,724e
AEGAegirRutger Bianchi206: LSA 2-voorwedstrijd 3[6]07:56,104e
GYAGyas/AegirDaan Peeters206: LSA 2-voorwedstrijd 2[6]07:48,123e
AEGAegirLara Kranendonk003: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:58,084e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWiebe Dam003: Lichte AchtA-finale [2]06:22,314e
AEGAegirWiebe Dam003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[4]06:38,282e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Joost Kuiper117: LO 1xA-finale [2]07:51,262e
AEGAegirFloor Stam129: DSA 8+A-finale [2]07:18,435e
GYAGyasMarinus Kiep115: LSA 2xA-finale [3]07:07,771e
AEGAegirDaan Peeters122: LN 2xA-finale [5]07:22,271e
AEGAegirHanno Maassen120: LN 4-A-finale [5]07:09,563e
TRITriton/AegirDaan Peeters103: SA 2xA-finale [4]07:00,841e
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard135: DN 2xA-finale [5]08:26,205e
AEGAegirArjen Brands124: LB 4+voorwedstrijd 1[6]07:52,803e
AEGAegirFloor Stam129: DSA 8+voorwedstrijd 1[4]07:30,553e
AEGAegirHanno Maassen120: LN 4-voorwedstrijd 2[3]07:07,631e
AEGAegirHanno Maassen013: LDev 4-A-finale [7]07:01,405e
GYAGyas 2Eva Sprenger017: DO 2-A-finale [4]08:28,683e
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xA-finale [4]08:16,845e
AEGAegirDaan Peeters011: LN 1xA-finale [3]07:48,521e
TRITriton 1Ide Hingstman008: LSA 1xA-finale [6]07:55,762e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+A-finale [2]07:10,822e
AEGAegirHanno Maassen013: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:58,463e
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xvoorwedstrijd 4[6]07:53,841e
AEGAegirDaan Peeters011: LN 1xvoorwedstrijd 3[7]07:50,851e
AEGAegirAnna van der Voort018: DN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:50,763e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:05,663e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam135: WFm 8+A-finale [2]06:44,545e
AEGAegir-combiDaan Peeters129: LM 8+A-finale [3]05:40,801e
GYAGyasEva Sprenger110: W 2-A-finale [3]07:46,786e
TRITriton/AegirDaan Peeters109: M 4-A-finale [6]06:01,793e
TRITriton/AegirDaan Peeters109: M 4-voorwedstrijd 2[4]06:18,363e
TRITriton/AegirDaan Peeters033: LM 4-A-finale [3]06:11,893e
GYAGyasEva Sprenger007: BW 2-A-finale [2]07:45,542e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirDaan Peeters116: LSA 8+A-finale [3]06:38,471e
AEGAegirArjen Brands124: LB 4+A-finale [6]08:14,522e
GYAGyasJoost Kuiper123: LB 1xA-finale [4]08:56,481e
TRITritonIde Hingstman105: O 1xA-finale [2]08:50,942e
GYAGyasJoost Kuiper123: LB 1xvoorwedstrijd 1[5]10:19,281e
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-A-finale [4]09:25,934e
GYAGyasEva Sprenger017: DO 2-A-finale [3]09:18,242e
GYAGyas 2Joost Kuiper011: LN 1xA-finale [2]08:51,771e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+A-finale [6]07:38,012e
GYAGyas 2Joost Kuiper011: LN 1xvoorwedstrijd 2[4]09:28,562e
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-voorwedstrijd 2[4]09:47,201e
GYAGyasEva Sprenger017: DO 2-voorwedstrijd 1[5]09:18,931e
AEGAegirArjen Brands012: LN 4+voorwedstrijd 1[2]08:22,954e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:58,843e
AEGAegir 1Hanno Maassen005: N 4+voorwedstrijd 2[3]08:20,284e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasEva Sprenger125: DSA 2-A-finale [4]08:22,304e
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+A-finale [4]07:24,521e
GYAGyasJoost Kuiper122: LB 1xA-finale [5]08:24,222e
AEGAegir 2Boris de Cort106: O 1xA-finale [4]08:00,854e
TRITritonIde Hingstman106: O 1xA-finale [6]07:59,603e
AEGAegir 1Daan Peeters101: SA 2-A-finale [5]07:34,633e
AEGAegirHanno Maassen124: LB 8+voorwedstrijd 2[5]07:04,094e
AEGAegirRoselinde Boswinkel125: DSA 2-voorwedstrijd 2[5]08:47,643e
GYAGyasEva Sprenger125: DSA 2-voorwedstrijd 2[6]08:38,011e
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:29,161e
AEGAegir/Triton/NjordDaan Peeters103: SA 8+voorwedstrijd 2[3]06:31,455e
GYAGyasJoost Kuiper122: LB 1xvoorwedstrijd 3[5]08:09,861e
TRITritonIde Hingstman106: O 1xvoorwedstrijd 2[6]08:03,732e
AEGAegir 2Boris de Cort106: O 1xvoorwedstrijd 2[3]08:01,071e
AEGAegir 1Daan Peeters101: SA 2-voorwedstrijd 1[3]07:23,641e
AEGAegirFloor Stam030: DEj 8+A-finale [2]07:18,313e
GYAGyas 1Joost Kuiper018: LN 1xA-finale [5]08:34,554e
AEGAegir 2Arjen Brands019: LN 4+A-finale [6]07:54,445e
AEGAegir 1Hanno Maassen019: LN 4+A-finale [4]07:40,211e
AEGAegir/TritonDaan Peeters002: SA 4-A-finale [6]06:40,644e
GYAGyas 1Eva Sprenger026: DO 2-A-finale [6]08:45,375e
AEGAegirRoselinde Boswinkel026: DO 2-A-finale [2]08:17,714e
AEGAegirFloor Stam030: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:40,533e
GYAGyas 1Joost Kuiper018: LN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:15,221e
AEGAegir 2Arjen Brands019: LN 4+voorwedstrijd 2[3]07:52,342e
AEGAegir 1Hanno Maassen019: LN 4+voorwedstrijd 2[5]07:49,061e
AEGAegir/TritonDaan Peeters002: SA 4-voorwedstrijd 2[6]06:36,032e
AEGAegirRoselinde Boswinkel026: DO 2-voorwedstrijd 2[6]08:39,402e
GYAGyas 1Eva Sprenger026: DO 2-voorwedstrijd 2[3]08:28,811e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+A-finale [3]06:29,911e
AEGAegir/LagaHanno Maassen125: LB 8+B-finale [4]
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+A-finale [4]07:52,692e
GYAGyas 1Joost Kuiper123: LB 1xA-finale [4]08:37,092e
GYAGyasEva Sprenger127: DSA 2-A-finale [7]08:50,084e
AEGAegir 1Daan Peeters102: SA 2-A-finale [5]07:45,952e
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]06:44,692e
AEGAegir/LagaHanno Maassen125: LB 8+voorwedstrijd 1[3]07:48,545e
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+voorwedstrijd 1[3]08:16,061e
GYAGyas 1Joost Kuiper123: LB 1xvoorwedstrijd 3[3]09:35,861e
GYAGyas 2Eva Sprenger017: DO 2-A-finale [4]09:14,654e
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xA-finale [3]08:58,592e
AEGAegir 1Hanno Maassen012: LN 4+A-finale [6]08:35,756e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+A-finale [3]08:05,953e
GYAGyas 2Eva Sprenger017: DO 2-voorwedstrijd 2[4]09:08,041e
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:46,801e
AEGAegir/LagaArjen Brands012: LN 4+voorwedstrijd 1[6]08:15,206e
AEGAegir 1Hanno Maassen012: LN 4+voorwedstrijd 1[2]07:57,113e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:38,482e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHanno Maassen125: LB 8+B-finale [3]06:40,184e
GYAGyasEva Sprenger127: DSA 2-A-finale [3]08:09,872e
AEGAegirRoselinde Boswinkel127: DSA 2-A-finale [2]08:03,661e
AEGAegirHenk Jan Scholten117: LO 1xA-finale [3]07:35,271e
AEGAegir 1Daan Peeters102: SA 2-A-finale [3]07:18,683e
GYAGyas/AegirEmma Corbijn van Willenswaard131: DO 4-A-finale [4]07:29,953e
AEGAegir 1Daan Peeters102: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:45,801e
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:20,994e
AEGAegirHanno Maassen125: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:35,563e
AEGAegirHenk Jan Scholten117: LO 1xvoorwedstrijd 2[2]07:57,361e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+C-finale [3]03:25,951e
AEGAegir 1Daan Peeters011: LN 1xA-finale [1]07:23,271e
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-A-finale [2]08:03,442e
GYAGyasEva Sprenger017: DO 2-A-finale [3]07:58,651e
AEGAegir 2Henk Jan Scholten001: SA 1xA-finale [4]07:41,282e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+kwart-finale 2[2]03:27,762e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+time-trial 03:22,785e
AEGAegirHanno Maassen014: LEj 8+time-trial 03:08,5413e
AEGAegir 1Daan Peeters011: LN 1xvoorwedstrijd 1[4]07:28,421e
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-voorwedstrijd 2[3]07:56,481e
GYAGyasEva Sprenger017: DO 2-voorwedstrijd 1[2]08:00,521e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasEva Sprenger130: DO 2-A-finale [2]08:03,925e
AEGAegirRoselinde Boswinkel130: DO 2-A-finale [7]07:50,892e
AEGAegirBoris de Cort120: LN 1xA-finale [5]07:36,841e
AEGAegirHanno Maassen124: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:32,283e
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:18,914e
AEGAegirBoris de Cort120: LN 1xvoorwedstrijd 1[5]07:52,131e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+B-finale 07:37,151e
AEGAegirHanno Maassen013: LEj 8+B-finale [5]07:13,876e
GYAGyasEva Sprenger133: DN 2-A-finale [3]08:39,491e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+voorwedstrijd 1[7]07:58,283e
AEGAegirHanno Maassen013: LEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:32,924e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam004: Dames AchtA-finale [6]07:12,066e
AEGAegirHanno Maassen003: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:39,315e
AEGAegirFloor Stam004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:09,652e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+A-finale [7]06:01,282e
GYAGyasJoost Kuiper122: LN 2xA-finale [4]07:06,503e
GYAGyasRutger de Vries114: LSA 2-A-finale [6]08:12,375e
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-A-finale [7]07:12,183e
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+voorwedstrijd 2[4]06:05,503e
GYAGyasRutger de Vries114: LSA 2-voorwedstrijd 2[3]07:11,682e
GYAGyasJorrit Kortink009: LSA 4-A-finale [4]06:14,921e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-A-finale [6]07:03,222e
GYAGyasAdriaan van der Graaf008: LSA 1xA-finale [6]07:25,052e
GYAGyasJorrit Kortink009: LSA 4-voorwedstrijd 1[5]06:24,221e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:04,302e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJoost Kuiper110: N 2xA-finale [4]08:14,093e
GYAGyasJoost Kuiper114: LSA 2-A-finale [6]08:09,961e
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-A-finale [3]08:24,504e
GYAGyasRutger de Vries106: O 4-A-finale [6]07:10,521e
GYAGyasJoost Kuiper110: N 2xvoorwedstrijd 2[4]07:51,221e
AEGAegirStijn Dijksterhuis110: N 2xvoorwedstrijd 1[3]08:02,363e
GYAGyas 1Joost Kuiper011: LN 1xA-finale [4]08:36,033e
GYAGyasBart Jan Vos010: LO 2-A-finale [4]07:58,104e
GYAGyas 2Adriaan van der Graaf004: N 1xA-finale [5]08:08,573e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-A-finale [6]07:43,593e
GYAGyasBart Jan Vos010: LO 2-voorwedstrijd 2[7]08:19,141e
GYAGyas 2Adriaan van der Graaf004: N 1xvoorwedstrijd 1[2]08:10,891e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:49,802e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Euros/PhocasRutger de Vries129: LM 8+A-finale [2]06:07,625e
AEGAegir-combiDaan Peeters129: LM 8+A-finale [1]05:51,521e
AEGAegirAnne Snijder107: W 4-A-finale [4]07:04,763e
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xhalve-finale A/B 1[1]08:01,296e
AEGAegirAnne Snijder045: WDev 4-A-finale [5]07:12,535e
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xherkansing 2[2]07:53,943e
AEGAegir-combiDaan Peeters042: M 8+A-finale [2]05:48,323e
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf015: BLM 1xA-finale [1]07:15,301e
GYAGyasBart Jan Vos011: LM 2-A-finale [1]06:52,882e
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xvoorwedstrijd 3[3]08:13,494e
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf015: BLM 1xvoorwedstrijd 1[2]07:25,862e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasAdriaan van der Graaf117: LO 1xA-finale [3]07:48,872e
GYAGyasRutger de Vries118: LO 4-A-finale [2]06:42,451e
GYAGyasAdriaan van der Graaf117: LO 1xvoorwedstrijd 2[6]07:59,932e
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf011: LN 1xA-finale [7]07:38,721e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-A-finale [7]07:33,523e
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf011: LN 1xvoorwedstrijd 2[4]07:35,642e
GYAGyas 1Bart Jan Vos010: LO 2-voorwedstrijd 1[3]09:12,625e
GYAGyasSophie Souwer015: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:05,052e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:15,593e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRutger de Vries118: LO 4-A-finale [3]06:42,525e
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-A-finale [3]07:22,112e
ORCOrca/TritonKyra de Vries131: DO 4-A-finale [5]07:07,021e
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-voorwedstrijd 2[4]07:24,522e
ORCOrca/TritonKyra de Vries131: DO 4-voorwedstrijd 2[5]07:21,341e
GYAGyas/AegirHenk Jan Scholten002: SA 4-A-finale [6]06:07,902e
GYAGyas 1Rutger de Vries010: LO 2-A-finale [3]07:00,731e
GYAGyasAdriaan van der Graaf004: N 1xA-finale [7]07:16,652e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-B-finale [4]07:12,513e
ORCOrca/TritonKyra de Vries016: DSA 4-A-finale [4]06:47,521e
GYAGyas/AegirHenk Jan Scholten002: SA 4-voorwedstrijd 2[5]06:23,832e
GYAGyas 1Rutger de Vries010: LO 2-voorwedstrijd 1[4]07:25,752e
GYAGyasAdriaan van der Graaf004: N 1xvoorwedstrijd 2[3]07:26,952e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:04,694e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnne Snijder133: DN 4-A-finale [3]07:10,821e
AEGAegirAnne Snijder133: DN 4-voorwedstrijd 1[3]07:20,631e
GYAGyasRutger de Vries003: O 2-A-finale [1]07:21,782e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-A-finale [3]07:18,504e
GYAGyasRutger de Vries003: O 2-voorwedstrijd 1[4]07:28,552e
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:22,521e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf110: LSA 1xB-finale [2]07:21,521e
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1xA-finale [6]08:11,155e
ORCOrca 1Rosa Bas123: DN 1xA-finale [4]08:17,473e
GYAGyasRutger de Vries111: LSA 2-A-finale [7]07:12,284e
GYAGyas/Aegir 2Jorrit Kortink111: LSA 2-A-finale [5]07:00,462e
GYAGyas/Aegir 1Henk Jan Scholten111: LSA 2-A-finale [3]06:50,821e
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf110: LSA 1xhalve-finale 1[7]07:35,766e
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1xhalve-finale 1[2]07:57,192e
AEGAegirAnne Snijder125: DN 4-voorwedstrijd 2[4]07:29,233e
ORCOrca 2Kyra de Vries123: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:19,104e
ORCOrca 1Rosa Bas123: DN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:16,992e
AEGAegirAnne Snijder038: DDev 4-A-finale [5]07:10,164e
GYAGyas 1Rutger de Vries013: LO 2-A-finale [4]07:02,911e
GYAGyas/AegirDaan Peeters010: LSA 4-A-finale [5]06:19,291e
AEGAegirAnne Snijder038: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:17,021e
GYAGyas 1Rutger de Vries013: LO 2-voorwedstrijd 2[7]07:16,471e
GYAGyas 1Adriaan van der Graaf110: LSA 1xvoorwedstrijd 1[7]07:37,923e
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1xvoorwedstrijd 3[7]08:10,563e
ORCOrca 2Kyra de Vries119: DSA 1xvoorwedstrijd 2[2]08:30,456e
ORCOrca 1Rosa Bas119: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:20,954e
GYAGyas/Aegir 2Henk Jan Scholten102: SA 2-voorwedstrijd 4[7]07:03,655e
GYAGyas/Aegir 1Jorrit Kortink102: SA 2-voorwedstrijd 3[7]07:09,425e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Jelle Lansink011: SA 2+A-finale [4]08:32,143e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMarloes van der Pol007: D 1e divisie 8+time-trial 26:52,502e
AEGAegirDaan Peeters005: LH 1e divisie 8+time-trial 26:59,165e
GYAGyasJorrit Kortink005: LH 1e divisie 8+time-trial 25:52,381e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+D-ronde 15:32,54e
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+D-ronde 17:14,63e
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+C-ronde 02:08,96e
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+C-ronde 02:19,23e
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+B-ronde 00:38,74e
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+A-ronde 07:29,76e
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+B-ronde 00:43,62e
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+A-ronde 08:08,02e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirJorrit Kortink002: SA 4-A-finale [2]06:18,551e
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xA-finale [5]07:27,401e
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xvoorwedstrijd 3[4]07:30,921e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHenk Jan Scholten106: LM 1xvoorwedstrijd 2[4]07:22,243e
AEGAegir/GyasJorrit Kortink026: BLM 4-A-finale [2]06:20,792e
AEGAegirHenk Jan Scholten015: LM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:36,134e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorrit Kortink114: LSA 2-A-finale [5]07:36,911e
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xvoorwedstrijd 1[4]11:06,313e
AEGAegirBoris de Cort010: LO 2-voorwedstrijd 1[3]08:43,682e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJorrit Kortink117: LO 4-A-finale [5]06:38,581e
AEGAegir/GyasJorrit Kortink013: LSA 4-A-finale [5]06:54,651e
AEGAegir 1Henk Jan Scholten018: LN 1xA-finale [6]08:46,374e
AEGAegir/Gyas 2Jorrit Kortink006: SB 4-A-finale [4]06:59,012e
AEGAegir 1Henk Jan Scholten018: LN 1xvoorwedstrijd 3[3]08:08,311e
AEGAegir/Gyas 2Jorrit Kortink006: SB 4-voorwedstrijd 2[3]06:44,681e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHenk Jan Scholten117: LO 1xA-finale [7]07:38,144e
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xA-finale [3]07:40,863e
AEGAegirHenk Jan Scholten011: LN 1xvoorwedstrijd 1[6]07:26,351e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Aegir/OkeanosDaan Peeters114: LSA 8+A-finale [6]06:11,792e
GYAGyas/Aegir 2Jorrit Kortink117: LO 4-A-finale [5]06:34,251e
AEGAegir/GyasJorrit Kortink039: SA 4-A-finale [4]06:50,364e
AEGAegirDaan Peeters009: LSA 2-A-finale [4]07:38,292e
GYAGyasJorrit Kortink009: LSA 2-A-finale [5]07:33,271e
GYAGyas 2Steven Edelenbos016: LB 1xA-finale [3]08:51,756e
AEGAegirHenk Jan Scholten112: LSA 1xvoorwedstrijd 3[2]08:24,163e
AEGAegirDaan Peeters009: LSA 2-voorwedstrijd 2[6]07:39,571e
GYAGyasJorrit Kortink009: LSA 2-voorwedstrijd 1[4]07:41,721e
GYAGyas 2Steven Edelenbos016: LB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:08,012e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Gyas/OkeanosTim Weerkamp005: LH 1e divisie 8+time-trial 26:12,391e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Aegir/Argo/OkeanosDaan Peeters002: LH1eDiv8+D-ronde 14:57,43e
GYAGyas/Aegir/Argo/OkeanosDaan Peeters002: LH1eDiv8+C-ronde 02:18,72e
GYAGyas/Aegir/Argo/OkeanosDaan Peeters002: LH1eDiv8+B-ronde 00:42,73e
GYAGyas/Aegir/Argo/OkeanosDaan Peeters002: LH1eDiv8+A-ronde 07:08,91e