Sijmen Statius Muller

143 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+A-finale [8]06:45,853e
AEGAegirJordy Leusink154: HG 2+voorwedstrijd 2[4]09:22,593e
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+voorwedstrijd 2[3]07:08,544e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+A-finale [1]07:24,218e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:17,805e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+voorwedstrijd 1[4]07:00,514e
AEGAegir/Nereus/EurosMaarten Diepeveen005: HG 4+voorwedstrijd 2[6]07:23,975e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman157: MFm 8+A-finale [2]06:56,046e
AEGAegirJeroen Dekker154: MFm 4+A-finale [1]07:50,925e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+A-finale [4]06:02,273e
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+voorwedstrijd 1[3]05:59,801e
AEGAegirKoen Kakes111: HB 4+voorwedstrijd 2[4]06:57,735e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+B-finale [3]05:54,861e
AEGAegirKoen Kakes009: HEj 4+B-finale [6]06:56,453e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:00,554e
AEGAegirKoen Kakes009: HEj 4+voorwedstrijd 2[1]07:00,286e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+B-finale [3]02:58,101e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+halve-finale 2[2]02:55,792e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+C-finale [2]03:22,803e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+time-trial 02:52,342e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+time-trial 03:22,736e
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+voorwedstrijd 1[4]06:13,583e
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:11,994e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+A-finale [7]06:33,583e
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+B-finale [4]07:27,423e
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+voorwedstrijd 2[3]06:17,231e
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+voorwedstrijd 1[4]07:19,385e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+A-finale [1]06:16,974e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+B-finale [6]07:22,844e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:13,774e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:30,356e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+A-finale [5]06:23,702e
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+B-finale [1]07:26,484e
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+voorwedstrijd 2[3]06:22,092e
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+voorwedstrijd 2[2]07:21,264e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+B-finale [5]06:53,553e
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+B-finale [5]07:51,265e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:38,294e
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:31,842e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJeroen Dekker202: HB 4+A-finale [5]07:12,875e
AEGAegirMartijn Fluitman203: HB 8+A-finale [5]06:19,175e
AEGAegirJeroen Dekker202: HB 4+voorwedstrijd 1[4]07:18,201e
AEGAegirMartijn Fluitman203: HB 8+voorwedstrijd 1[6]06:15,883e
AEGAegirJeroen Dekker101: HEj 4+A-finale [3]07:34,356e
AEGAegirMartijn Fluitman102: HEj 8+A-finale [5]06:37,335e
AEGAegirJeroen Dekker101: HEj 4+voorwedstrijd 4[6]07:31,771e
AEGAegirMartijn Fluitman102: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:36,812e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman003: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[1]06:20,553e
AEGAegirJeroen Dekker040: Jonge Viervoorwedstrijd 4[6]07:06,003e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+A-finale [3]06:48,194e
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+voorwedstrijd 2[4]08:08,395e
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+voorwedstrijd 1[3]08:31,765e
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:39,992e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[6]06:44,611e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+A-finale [6]05:53,832e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [2]06:53,385e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:05,343e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[5]06:55,102e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+A-finale [6]06:00,626e
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+A-finale [3]06:49,465e
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+A-finale [1]06:30,785e
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+voorwedstrijd 2[1]06:28,163e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+time-trial 03:22,4610e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+A-finale [2]07:00,584e
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+A-finale [2]05:58,951e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+voorwedstrijd 1[1]06:55,001e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+A-finale [2]05:55,742e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+A-finale [2]06:38,752e
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+voorwedstrijd 1[4]05:40,603e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:50,902e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+B-finale [4]06:00,851e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [1]06:55,076e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:03,124e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[3]06:58,662e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+A-finale [6]06:28,034e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+A-finale [6]06:53,612e
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:05,792e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+voorwedstrijd 3[6]06:47,502e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+A-finale [8]05:58,654e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [7]06:57,315e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:58,093e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[8]06:45,562e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+A-finale [6]06:56,635e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+B-finale [5]07:50,122e
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:44,822e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[8]07:57,865e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+B-finale [5]06:55,042e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+B-finale [6]08:03,434e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:53,704e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[7]07:45,013e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+A-finale [6]06:52,962e
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+A-finale [4]06:13,103e
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+voorwedstrijd 3[2]06:56,431e
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:16,682e
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+B-finale [1]07:03,261e
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+A-finale [4]06:12,146e
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+voorwedstrijd 2[4]07:05,094e
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:10,481e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtA-finale [1]06:28,906e
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierA-finale [6]07:17,885e
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[1]06:24,623e
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[6]07:16,472e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+B-finale [3]07:36,501e
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+A-finale [5]01:52,144e
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+halve-finale 1[4]07:43,853e
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+voorwedstrijd 7[1]07:36,771e
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+voorwedstrijd 1[3]01:52,312e